Category: futbol

Vrapçişte Miravçi 1-1

Yeni teknik heyet ile çıkılan ilk resmi maçta gözle görülür bir ilerleme kaydeden takımımız 2. Ligin Birinci sıradaki Miravçi ile yaptığı maçta 78 (Igor Savevski ) dakika 1-0 öne geçtiği maçta, 88 dk Miravçi serbes vuruştan kalecinin hatasıyla ;ansiz bi gol oldu ve  beraberliği yakaladılar.  Kadrodaki değişikliklere bakılırsa yerinde ve zamanında alınan kararlar taraftarı ve takımı memnun etmiş gözüküyor. İlerki maçlarda daha iyi bir futbol sergileyeceğimize eminim.

 

Fk Vrapçişte – Fk Ohrid 2004 Özeti

Fk Vrapçişte – Fk Ohrid 2004 Özeti .

Yeni teknik direktor

Son zamanlarda alınan iyi sonuçlar içersinde Ohrid takımına beklenmeyen bir malubiyet nedeniyle Takım antrönörü olan Birol Topçinin görevine son verilip yerine Gostivar takımının eski çalıştırıcısı Ercan Menga getirilmiştir. Şu anda 3galibiyet ve 2 malubiyetle 6. sırada bulunan Vrapçişte kulübü 9 puana sahiptir.

Pazartesi günü yapılan antrenmanda ilk defa oyuncularla beraber olan Ercan Menga şunları söyledi:” Beni bu göreve layık gördüğünüzden dolayı onur duydum.Şu noktadan itibaren size şunları söz veriyorum oyuncularla beraber maksimum kararlılık ve disiplinle çalışarak nice başarılara imza atacağımızdan eminim.”

Sene 1993 Murgovec (Vrapciste)

Yil 1993 Eleme maci  –  Murgovec – Lasta

 

Nostalji – Yarim asirlik resimler

.

Galibiyet serisine devam

Bugün  Vrapçişte kulübü fk Babi ile yaptığı maçta yine geleneğini bozmayıp galip gelmeyi aşardı. Birinci yarıda mücadelesi bol bir futbol izledik. ikinci yarının hemen başında Hakan çıkıp yerine Yusuf girdi ve gözle görünür bir mücadele yapılmaya başladır. İlerleyen dakikalarda 65 dk. yukardan Alinin attığı bir topa karşı takım oyuncuları ceza sahası içinde elle mudahale edince hakem penaltı kararı verdi. Penaltıyı namı dıyar Zıdane kullanıp gole çevirdi…

Nice başarılara

Vrapçişte Futbol Kulubü 2 Yeni Futbolcuyu Renklerine Bağladı

Vrapçişte Futbol Kulübü 2 yeni oyuncuyla anlaşma sağladı. Bunlar Tayland Şabani FK KORAB Debre ve Muydin Nebi FK RUFEYA Miletino takımından transferleri gerçekleşti. Önümüzdeki günlerde FK BABİ İştip takımıyla 05.09.2012 Çarşamba günü Vrapçiştede oynanacak maç ile ilgili hazırlıklar ve antremanlar tüm hızıyla devam etmektedir. Vrapçişte SK Yöneticilerinden alınan açıklamaya göre takımın durumu ve moralinin yerinde olduğu fakat bazı sakat oyuncuların olması takımda olumsuzluklara neden olduğu söylendi.Önümüzdeki günlerde bu oyuncuların da takıma katılacağı ve oynanacak iki maçın kazanılması durumunda takımda daha da iyi havanın eseceği açıklandı. Maddi sıkıntıların olduğu Vrapçişte Spor Kulubünde önümüzdeki günlerde sponzor görüşmeleri gerçekleşecek ve eğer bu görüşmeler olumlu geçtiği takdirde takımın durumu daha da düzelecek…

 

Haftaya zorlu iki mac olucak

Haftaya carsamba gunu daha dogrusu 05-09-2012 tarihinde kendi sahamizda Babi takimiyla oynanacak olan macta endinin sakatligi devam ederken , takim tam kadro cikacak.

Gostivar takimindan alinan malubeyitin ardindan bu maca genel izlenimlere gore oyuncularimizin daha hevesli olduklari gorulmektedir.

  • Facebook
  • Twitter